1001 Reklam

Kurumsal kimlik ve dijital projelerini yürüttüğü mevcut müşterilerine açık hava reklamcılık alanında profesyonel hizmetler vermek için kuruluştur.

Gün geçtikçe büyüyen müşteri portföyüne her geçen gün yenilerini eklemektedir. Kurumsallaşmaya 2011 yılında başlayan 1001 Reklam, ürerim parkuruna büyük yatırımlar yaparak hizmet çeşitliliğini, ufkunu, teknolojisini hızla geliştirerek bugünlere gelmiştir. Sahip olduğu deneyim ve sunduğu kaliteli hizmetler ile başlıca İstanbul ve Türkiye genelinde birçok firmanın reklam ürünlerini imal ederek sektöründe saygın bir firma olma gayretini sürdürmektedir.

Modern üretim tesisinde projelendirme, ve dış mekan baskı laminasyon, hafif metal, kompozit işleme, kutu harf imalatı ve pleksi atölyesi ile cephe uygulamaları, mağaza dekorasyonu, kent mobilyaları, ürün/fuar stantları, reklam ve yönlendirme tabelaları, highrise, megaboard, megalight, billboard ve dijital baskılı ürünler gibi birçok alanda uzman kadrosu, yüksek kalitesi, teknolojisi ve tecrübesi ile hizmet vermektedir.

1001 Reklam; Bünyesindeki 320cm eko solvent dış mekan dijital baskı, 160cm iç mekan baskı, 170cm laminasyon, 160cm plotter, elektik ve gaz altı kaynak makinaları, 200x400cm 3D CNC, 60x90cm 90W lazer kesim ve markalama ve iş istasyonları ile hedeflerine sınırlama koymadan reklam sektöründe çıtasını yükseltmeye devam etmektedir.