Hakkımızda

     1001 GRUP Reklamcılığın telaffuz edildiği ve reklama önem verilen her alanda ulusal ve uluslararası kalite ve standartlarda üretim ve hizmetini vermek için 2011 yılında genç, dinamik ve girişimci bir ekip tarafından kurulmuştur.

     Açıkhava Reklamcılığı, Kreatif Reklam Ajansı, Görsel Basım ve Web Yazılım alanlarında her biri ayrı markalarda birbirinden bağımsız kadrolar ile ortak fikirde müşterilerine hizmet vermektedir. Her zaman global düşünüp yerel kararlar veren 1001 GRUP ''Çalışanları'', ''Ortakları'', ''Müşterileri'' ve ''Tedarikçileri'' ile ''Yüksek Ahlak'', ''İleri Teknoloji'' ilkesinde hareket etmektedirler.

 

Hedeflenen Nokta;

Müşterileri ile birlikte uzun vadede çalışarak, hizmet verdiği firmayı alanı dahilin de bir noktaya taşımanın yanında, hizmetlerini sunarken müşterilerini maksimum mutlu, maksimum huzurlu, maksimum kazançlı hale getirmek.

 

Vizyonumuz;

Müşteri memnuniyetine odaklanarak rekabet üstünlüğü sağlayan, odaklandığı sektörlerinde rekabet edebilen, ürün ve hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen, faaliyet ve mali performansıyla sürekli ve karlı büyüyen, topluma, çevreye duyarlı ve katkı sağlayan ülkesine faydalı yararlı bir yapı olmak.

 

Misyonumuz;

Odaklandığı sektörlerde girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan, insana ve insani değerlere saygılı, üretimini ve markalarını ulusal ve uluslararası arenada zirveye taşıyabilecek güç ve kararlılığa sahip, sosyal sorumluluğunu bilen, güçlü, itibarlı, uluslararası bir iletişim grubu olmak.